Nasi partnerzy

Party shop AnimationShop.sk

Party obchod, kde je možné zakúpiť si party balóny, party doplnky, modelovacie balóny na oslavu a iné vecičky na oslavy narodenín, párty alebo len tak na posedenie s priateľmi.

 

Práce na Kypru 2022

Naše pracovní agentúra Pro-Staff nabízi práci na Kypru na rok 2022 pro studenty i dlouhodobé zájemce.

 

Viva Slovakia

Portál VIVA-SLOVAKIA je určený všetkým, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku s bohatým animačným programom. Nájdete tu prezentáciu hotelov, aquaparkov, kúpeľov , lyžiarských stredísk či iných stredísk a presné termíny, kedy sú k dispozícii animátori a kvalitné zábavné programy pre celú rodinu.

Môžete sa tu zoznámiť s atraktívnymi regiónmi Slovenska, získať informácie o aktuálnych eventoch a podujatiach, prípadne sa zúčastniť súťaže o víkendové pobyty v partnerských subjektoch na Slovensku.

 

Lacné letenky

Letenky123.sk je on-line rezervačný systém na vyhľadávanie leteniek do destinácií po celom svete.

 

Eko fľaše

E-shop Zdraveflase.sk ponúka výber fliaš od renomovaných výrobcov ako Zdravá fľaša, termofľaše Eco Vessel, Lifefactory a iné. Nájdete tam fľaše na vodu a iné nápoje, kojenecké fľaše pre najmenších,  detske flase, termofľaša, termohrnčeky  ale aj fľaše na bežné každodenné použitie alebo termosky na jedlo prípadne zmrzlinu.
Okrem e-shopu nájdete na stránke poučné články o tom, prečo nepoužívať plastové fľaše, či je lepšia voda z vodovodu alebo balená voda, prípadne koľko viete ušetriť pitím zdravej vodovodnej vody. Zdraveflase.sk ponúka zdravšiu alternatívu pre váš pitný režim.


Zdravá láhev

E-shop Zdravelahve.cz je českou verziou e-shopu Zdraveflase.sk. V ponuke nájdete okrem iného aj termoláhev nebo hezké termohrnky na kávu.