Our partners

 

viva_logo_smalllogo%20zdaveflase


mascots.sk     

 

Party e-shop AnimationShop.sk

Party Shop Animationshop.sk ponúka okrem iného balóny pre deti, party doplnky, balóny na modelovanie a iné vecičky na oslavy narodenín, párty alebo len tak na posedenie s priateľmi a rodinou.

 

Pracovná agentúra Pro-Staff

Agentúra práce, ktorá pôsobi na trhu sprostredkovania pracovných pobytov od roku 2002. Ponúka prácu v zahraničí pre animátorov a hotelový personál v celej Európe. Agentúra ponúka pracovné príležitosti v Nemecku, Holandsku, Španielsku, Grécku, na Cypre, Malte a iných krajinách.

 

Eventová agentúra Pro-Staff

Eventová agentúra s dlhoročnou praxou v organizovaní spoločenských eventov a firemných akcií na Slovensku a v zahraničí. Ponúka firmám spoluprácu pri organizácii eventov,  športových podujatí, akcii pre deti, firemných hier, teambuildingov alebo rodinných slávností.

 

Mascots.sk
Mascots.sk pre Vás vyrobí maskota presne podľa Vašich predstáv, či už podľa Vami dodaného grafického návrhu alebo podľa grafického návrhu z ich grafického štúdia. Okrem výroby vlastného maskota ponúka aj možnosť požičať si maskotov, ak nemáte vlastného maskota.

 

Zdraveflase.sk

E-shop Zdraveflase.sk ponúka ekologické fľaše na vodu - sklenené, nerezové, plastové, fľaše pre deti aj dospelých, termosky a takisto termofľaše od renomovaných výrobcov: Lifefactory, Eco Vessel, Made Sustained, Cheeki, termosky Esbit, Zdravá láhev a iné. Nájdete tam okrem toho aj detské fľaše pre najmenších z rôznych materiálov alebo rady, ktorý je najlepší termohrnček na kávu a podľa čoho si ho vybrať. V ponuke sú športové fľaše pre športovcov, vyberiete si tam vhodnú termosku na jedlo alebo zmrzlinu, ale aj iné produkty na každodenné použitie.