Iné aktivity

Organizácia Slovenských Dní v obchodných centrách na Slovensku a v zahraničí

SLOVENSKÉ DNI je projekt propagácie Slovenska ako atraktívnej turistickej destinácie.

V spolupráci s OZ VIVA SLOVAKIA  organizujeme výstavno-prezentačné akcie pre slovenské subjekty cestovného ruchu v obchodných centrách na Slovensku,  v Poľsku, Maďarsku a v Českej Republike.

Cieľom podujatí je osloviť návštevníkov daného obchodného centra s ponukou dovolenky na Slovensku, zorganizovať atraktívne podujatie pre širokú verejnosť a zvýšiť tak návštevnosť centra v rámci víkendu.

Kalendár aktuálnych podujatí SLOVENSKÉ DNI


Programy pre stužkové slávnosti

Špecializujeme sa na organizáciu programov pre stužkové slávnosti. Programy naštudujeme spoločne so študentami.
Na výber máme bohatú ponuku sketchow, animačných integračných hier a súťaží, klubových tancov, tanečných choreografií, ale vieme vytvoriť aj iné nové programy na želanie klienta.

 

Programy na plesy, tanečné oslavy, diskotéky

Naši animátori – profesionálni tanečníci roztancujú účastníkov plesov, tanečných zábav a diskoték. Postaráme sa o vytvorenie atmosféry akú ste doteraz nezažili. Klubové tance a tanečné choreografie sú prepojené blokmi integračných hier, ktoré sa osvedčili v zahraničí.

 

Animačné služby v autobusoch/vlakoch

Pre zorganizované skupiny, ktoré cestujú autobusom alebo vlakom na určitú akciu máme pripravené rôzne možnosti animačných programov. Cesta takto ubehne v príjemnej atmosfére a vytvorí sa zdravá súťažná rivalita, ktorá môže vyvrcholiť večerným programom v cieľovej destinácii.

 

Prezentácie firiem na veľtrhoch cestovného ruchu, konferenciách a kongresoch.

Naši skúsení manažéri Vás môžu zastupovať na veľtrhoch, výstavach, konferenciach  a kongresoch na Slovensku alebo v zahraničí. Ich skúsenosti a jazykové znalosti Vám zaručia získanie nových kontaktov formou aktívneho marketingu.

Našou veľkou výhodou je možnosť zapojiť do prezentácie reklamných maskotov s logom Vašej firmy a doplnkový animačný program so skúsenými animátormi.


Viac informácii o jednotlivých programoch zasielame na želanie klienta. Napíšte nám

fotografie z prezentačnej akcie v poľsku

Animácia Animácia AnimáciaAnimácia Animácia Animácia AnimáciaAnimáciaAnimácia