Iné aktivity

Organizácia Slovenských Dní v obchodných centrách na Slovensku a v zahraničí

SLOVENSKÉ DNI je projekt propagácie Slovenska ako atraktívnej turistickej destinácie.

V spolupráci s OZ VIVA SLOVAKIA  organizujeme výstavno-prezentačné akcie pre slovenské subjekty cestovného ruchu v obchodných centrách na Slovensku,  v Poľsku, Maďarsku a v Českej Republike.

Cieľom podujatí je osloviť návštevníkov daného obchodného centra s ponukou dovolenky na Slovensku, zorganizovať atraktívne podujatie pre širokú verejnosť a zvýšiť tak návštevnosť centra v rámci víkendu. Okrem toho je v ponuke aj práca v Nemecku.


Programy pre stužkové slávnosti

Špecializujeme sa na organizáciu programov pre stužkové slávnosti. Programy naštudujeme spoločne so študentami.
Na výber máme bohatú ponuku skečov, animačných integračných hier a súťaží, klubových tancov, tanečných choreografií, ale vieme vytvoriť aj iné nové programy na želanie klienta.

 

Programy na svadby, plesy, teambuilding, tanečné oslavy, diskotéky

Naši animátori – profesionálni tanečníci roztancujú účastníkov svadieb, plesov, tanečných zábav a diskoték. Postaráme sa o vytvorenie atmosféry akú ste doteraz nezažili. Klubové tance a tanečné choreografie na svadbách a plesoch sa osvedčili už dávno v zahraničí. V prípade potreby zabezpečíme aj svadobnú výzdobu, balóny na svadbu, alebo iné svadobné doplnky.

 

Animačné služby v autobusoch/vlakoch

Pre zorganizované skupiny, ktoré cestujú autobusom alebo vlakom na určitú akciu máme pripravené rôzne možnosti animačných programov. Cesta takto ubehne v príjemnej atmosfére a vytvorí sa zdravá súťažná rivalita, ktorá môže vyvrcholiť večerným programom v cieľovej destinácii.

 

Prezentácie firiem na veľtrhoch cestovného ruchu, konferenciách a kongresoch.

Naši skúsení manažéri Vás môžu zastupovať na veľtrhoch, výstavach, konferenciach  a kongresoch na Slovensku alebo v zahraničí. Ich skúsenosti a jazykové znalosti Vám zaručia získanie nových kontaktov formou aktívneho marketingu.

Našou veľkou výhodou je možnosť zapojiť do prezentácie reklamných maskotov s logom Vašej firmy a doplnkový animačný program so skúsenými animátormi. Vhodné aj pre veľké eventové agentúry.


Viac informácii o jednotlivých programoch zasielame na želanie klienta. Napíšte nám

fotografie z prezentačnej akcie v poľsku

Animácia Animácia AnimáciaAnimácia Animácia Animácia AnimáciaAnimáciaAnimácia