Karaoke program, Karaoke šou, Karaoke večer

Karaoke pre deti

Detská diskotéka spojené s Karaoke programom plná zábavy a známych pesničiek pre deti 

Detské karaoke je spojením Miniskotéky a Minidiscokaraoke pesničiek pre deti, ktoré si zaspevajú Vaše ratolesti.  Detské pesničky, väčšinou slovenské sú vhodné aj na tancovanie, takže zabavia sa nielen účinkujúci ale aj ostatné deti, ktoré práve nespievajú. Karaoke detský večer sa končí spoločnou Minidisco. Nezabudnuteľný večer pre všetkých malých umelcov.

 

 

 

 

 

Karaoke večer

Večer plný zábavy, kde nie je dôležité ako spievate, ale ako sa bavíte.

karaoke vecerNáš karaoke večer nie sú len klipy a aparatúra ale aj skúsený animátor -moderátor, ktorý sa postará o zábavu hostí. Neustálu komunikáciu s publikom pokladáme za veľmi dôležitú, pričom cieľom je, aby sa zabávali všetci spolu a nielen osoba, ktorá práve spieva. Okrem skúseného animátora – moderátora je k dispozícii aj naša hosteska, ktorá vám pomáha pri výbere pesničiek a s organizáciou celého večera. V našej ponuke máme viac ako 1000 klipov, kde si určite vyberiete práve ten svoj hit. Súčasťou Karaoke večera je aj dataprojektor a merač potlesku, aby zvíťazil ten kto najviac zaujal publikum. V prípade firemných akcií alebo večierkov ponúkame možnosť zabezpečiť Karaoke večer s kompletnou aparatúrou. Náš Karaoke večer je osvedčený druh zábavy a je určený  pre všetkých. Odporúčame hlavne do hotelov, penziónov, barov, diskoték alebo na rôzne firemné večierky. Pozrite si tiež ponuku animačných služieb, kde máte možnosť získať do vášho zariadenia raz týždenne karaoke večer zdarma.

 

Karaoke s Oldies party

Diskotéka plná zábavy, kde nie je dôležitý spev, ale dobrá atmosféra.

karaoke and oldiesKaraoke s Oldies party je spojením klasického karaoke večera a diskotéky s našim DJ-om. Karaoke s oldies party vieme na želanie spestriť rôznymi súťažami ako najlepší duet, najlepší tanečný výkon a pod. Karaoke večer je skvelá zábava a v spojení s oldies party je celkový dojem a zážitok niekoľkonásobne umocnený. V cene  „karaoke s oldies party“ je zahrnuté: skúsený animátor – moderátor, skúsená animátorka - hosteska, DJ s kompletnou aparatúrou, viac ako 1000 klipov, dataprojektor a merač potlesku, aby zvíťazil ten kto najviac zaujal a zabavil publikum. Tento večer odporúčame hlavne do hotelov, penziónov, barov, diskoték alebo na rôzne firemné večierky.