Naši partneri

 

viva_logo_smalllogo%20zdaveflase


mascots.sk     

 

Viac o našich partneroch

Viva Slovakia

Portál VIVA-SLOVAKIA je určený všetkým, ktorí obľubujú aktívnu dovolenku s bohatým animačným programom. Nájdete tu prezentáciu hotelov, aquaparkov, kúpeľov , lyžiarských stredísk či iných stredísk a presné termíny, kedy sú k dispozícii animátori a kvalitné zábavné programy pre celú rodinu.

Môžete sa tu zoznámiť s atraktívnymi regiónmi Slovenska, získať informácie o aktuálnych eventoch a podujatiach, prípadne sa zúčastniť súťaže o víkendové pobyty v partnerských subjektoch na Slovensku.

 

Lacné letenky

Letenky123.sk je on-line rezervačný systém na vyhľadávanie leteniek do destinácií po celom svete.

 

Eko fľaše

E-shop Zdraveflase.sk ponúka výber fliaš od renomovaných výrobcov ako Zdravá fľaša, termofľaše Eco Vessel, Lifefactory a iné. Nájdete tam fľaše na vodu a iné nápoje, kojenecké fľaše pre najmenších,  detske flase, termofľaša, termohrnčeky  ale aj fľaše na bežné každodenné použitie.
Okrem e-shopu nájdete na stránke poučné články o tom, prečo nepoužívať plastové fľaše, či je lepšia voda z vodovodu alebo balená voda, prípadne koľko viete ušetriť pitím zdravej vodovodnej vody. Zdraveflase.sk ponúka zdravšiu alternatívu pre váš pitný režim.


Zdravá láhev

E-shop Zdravelahve.cz je českou verziou e-shopu Zdraveflase.sk. V ponuke nájdete okrem iného aj termoláhev.