Detské pesničky, detské piesne, Mini Disco CD

CD MINI DISCO – slovenské hity, NOVINKA

Minidisco po prvý krát v Slovenčine!

CD pre deti mini disco

Na detskom CD Mini Disco sa nachádza spolu 16 detských piesni známych z detských diskoték v zahraničí prvykrát naspievané v slovenskom jazyku. Na každú pesničku existuje jednoduchá choreografia, ktorú sa deti učia a tancujú s animátormi. Niekedy môžu byť do tancov zapojení aj dospelí.  Známe hity ako „Pozri Pozri“, „Čokoláda“, „Ide Ide vlak“ alebo „Ja som muzikant“ sú dnes bežnou súčasťou každej detskej party. Detské pesničky na CD sú všetky  naspievané v slovenskom jazyku s jednoduchými textami.
Originálnym novým hitom je skladba Panda Vanda, ktorá je aj súčasťou divadelného predstavenia s gigantickým trojmetrovým maskotom.

Zoznam pesničiek:

INTRO MINIDISCO

PANDA VANDA

ČOKOLÁDA

POZRI, POZRI

IDE, IDE VLAK

JA SOM MUZIKANT

OUKY KOUKY

CHU CHU UA

HLAVA, RAMENÁ, KOLENÁ, PALCE

KEĎ SI ŠŤASTNÝ

MACARENA

ŠMOLKOVIA SÚ SPÄŤ (ZIJEME LEN RAZ)

ŠMOLKO ŠTÝL

BUBLINKÁČI

BUMBOVAČKA

METSKÉ ZVIERATÁ

Cena: 10 EUR

Tovar si môžete zakúpiť v našom e-shope.

 

CD MINI DISCO – zahraničné hity

Najznámejšie detské pesničky, ktoré poznáte z Vašej dovolenky.

CD pre deti mini disco

Na detskom CD Mini Disco sa nachádza spolu 20 detských zahraničných piesni známych z detských diskoték, ktoré sú v hoteloch v zahraničí organizované hotelovými animátormi. Na každú pesničku existuje jednoduchá choreografia, ktorú sa deti učia a tancujú s animátormi. Niekedy môžu byť do tancov zapojení aj dospelí.  Známe hity ako „Veo Veo“, „Hokey Cokey“, „Superman“ alebo „Kačací tanec“ sú dnes bežnou súčasťou každej detskej party. Detské pesničky sú na CD väčšinou naspievané v anglickom jazyku s jednoduchými textami. Dieťa je tak už v mladom veku konfrontované s cudzím jazykom a dokáže bez problémov prijať nové slovíčka ako aj celé frázy. Zábavnou a nenútenou formou sa dieťa  učí základom cudzieho jazyka. Tým najdôležitejším však naďalej ostáva zábava pre deti. 

Zoznam pesničiek:

Intro Mini Disco
Pinguin Dance (La Fiesta Del Burrito)
Veo Veo
Hokey Cokey
Superman
A Ram Zam Zam
Ententanz
Head, Shoulders, Knee and Toe
I am the music man
Old Mac Donald
El Tren
If you are happy
Il cocodrilo come fa
Agadoo
We are kids
Cowboy
The cheeky song
Happy Birthday
Chocolate song (Choco Choco)
Chu Chu Ua

Cena: 9,90 EUR

Tovar si môžete zakúpiť v našom e-shope.

 

CD CLUB DANCE

Obľúbene hity, ktoré poznáte z Vašej dovolenky ako klubové tance.CD Club Dance

Na CD Club Dance nájdete spolu 21 piesni rôznych rytmov. V zahraničí sa pod slovíčkom ,,clubdance,, rozumie tancovanie v skupine alebo klubový tanec a ide o veľmi obľúbenú animačnú aktivitu v hoteloch. Aj keď sú klubové tance určené pre dospelých a juniorov, veľmi často ich obľubujú a tancujú aj deti. Na každú z piesni existuje jednoduchá choreografia, ktorú animátori tancujú spolu s hotelovými hosťami počas dňa a najčastejšie po skončení večerného animačného programu. Na Clubdance CD nájdete známe latinsko-americké rytmy ako „La Bomba“, „La Colita“, „Conga“, ale tiež celosvetovo známe hity ako „YMCA“, „Grease Lighting“, „Saturday Night Fever“, či „Hey Baby“. Na Slovensku sa pojem animácia pomaly udomácňuje a spolu s ňou aj klubové tance. Okrem využitia v hoteloch, aquaparkoch a na letných kúpaliskách sa klubové tance veľmi často používajú ako teambuildingová aktivita na firemných večierkoch alebo eventoch. Piesne na clubdance CD sa dajú využiť pri výučbe salsy a iných latinsko-amerických tancov. Tancovanie klubových tancov je súčasťou všetkých zábavných programov na kľúč a teambuildingových produktov organizovaných Agentúrou Pro-Staff.

Zoznam pesničiek:

La Bomba
Mueve La Colita
Levantando Las Manos
La Vuelta
Follow the leader
Cha Cha Slide
Macarena
Asereje
Saturday Night
Simarik (Tarkan)
YMCA
Conga
Carnavalera
Un, Dos, Tres
Kulikitaka Ti
Hey Baby
Funky Cold Medina
Intro – Salome
Que Si Que No
Saturday Night Fever
Grease Lightning 

Cena: 9,90 EUR

 

Všetky CD-čka, ako aj iný párty tovar si môžete zakúpiť v našom Párty obchode