Animačné služby, Hostesky, Animátori, Moderátori

Prenájom animačných služieb, moderátorov, animátorov a hostesiek

Ponúkame vám na prenájom animátorov, moderátorov, hostesky a animačné služby podľa vašich požiadaviek v spojení s našimi skúsenosťami.

Prenájom moderátorov

Ponúkame najväčšiu databázu moderátorov v rámci Slovenska.

U nás nájdete profesionálnych moderátorov známych z televíznych obrazoviek, moderátorov z radov hercov či spevákov, ale aj nespočetné množstvo mladých talentovaných cenovo dostupných moderátorov-animátorov.
Naši moderátori ovládajú viacero svetových jazykov a majú skúsenosti v moderovaní akcii rôzneho druhu.
Nájdeme toho správneho moderátora pre akýkoľvek event či rozpočet.
Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať s Vašou požiadavkou alebo dopytom....

Prenájom animátorov a hostesiek

Ak nemáte záujem o využitie našich animačných služieb, ponúkame vám taktiež len možnosť zabezpečenia animátorov a hostesiek z našej databázy pre Vaše rodinné alebo firemné akcie. V databáze máme okolo 2000 skúsených animátorov a hostesiek.

Prenájom animačných služieb

Prenájom animačných služieb znamená ich kompletné zabezpečenie na vami určenú dobu. Máte napríklad plnú obsadenosť počas víkendu a nemáte žiadny program, chcete zorganizovať akciu pre deti a neviete ako, alebo potrebujete večerný program ale chýba vám personál a technické zabezpečenie. Jednoducho viete, že potrebujete zatraktívniť vašu ponuku ale neviete ako ďalej. Vtedy vám vieme práve my ako odborníci na animačné služby nielen poskytnúť našich animátorov, ale vypracujeme vám kompletný scenár programu a všetky aktivity materiálne zabezpečíme. To znamená, že animačné služby zabezpečíme organizačne, personálne aj materiálne. Samozrejme program prispôsobujeme a konzultujeme s vašimi požiadavkami. Animačné služby si môžete prenajať len na niekoľko hodín, dní ale aj na celé leto.

Prenájom animačných služieb na niekoľko hodín

V prípade niekoľkohodinových akcií ponúkame denné programy pre deti, dospelých a seniorov a večerné programy na kľúč ako cabaret night, tanečný večer, senior večer, karaoke, detská party a pod.

Prenájom animačných služieb na niekoľko dní

Pri prenájme animačných služieb na niekoľko dní, prípadne víkend sú súčasťou programu denné aj večerné aktivity. V tomto prípade sa jedná o plnohodnotný animačný program, ktorý napĺňa podstatu animácie, kedy animátori majú čas spoznať hostí a umocniť tak ich celkový zážitok z pobytu. Kvalitná animáciu to už nie je len program, animátori a aktivity ale je to spôsob guest relation a silný marketingový nástroj vo forme konkurenčnej výhody. V tejto fáze už animácia začína byť rentabilná a prináša dodatočný rast tržieb a následne zisk.

Prenájom animačných služieb na leto

Ponúkame tiež možnosť prenájmu animačných služieb na celé leto (minimálne jeden mesiac), kde vám vypracujeme projekt na celé leto, personálne zabzepečíme animátorov, ktorých zaškolíme a počas celého obdobia koordinujeme. Animačný program je delený na dennú a večernú animáciu. Večerný program je možné vypracovať až na obdobie dvoch týždňov, pričom rozsah závisí od priemerného pobytu vašich hostí. Až pri poskytovaní kvalitných animačných služieb na dlhšie obdobie sa naplno prejavia všetky ekonomické aj mimoekonomické prínosy.

Pri dlhodobejšej spolupráci s našou agentúrou získavate od nás ďalšie bonusy spojené s animáciou:

  • Supervising akciami vám garantujeme raz týždenné spoluúčasť nášho koordinátora (skúseného šéf animátora) na animačnom programe
  • Získavate maskota Stafiho na celé obdobie a raz do týždňa (v období júl- august) aktivitu lukostreľbu pre dospelých
  • V rozpočte je zahrnutý raz týždenné bezplatný Karaoke večer (štandardná cena služby je min. 250 EUR)