Detské party, detská party, akcie pre deti

Detská narodeninová párty 

Neviete ako na narodeniny alebo iný sviatok potešiť či prekvapiť vašu ratolesť? Usporiadajete párty! Jedinečné detské párty plné tanca, zábavy a skvelých zážitkov. 

Na detskej párty si deti zatancujú, zabavia sa na známe detské piesne a  hlavne si uchovajú nezabudnuteľný zážitok. Naši animátori ich skrášlia facepaintingom, zabavia súťažami, vyrobia figúrky z balónov, prekvapia maskotom. Detská party je vhodná do hotelov, nákupných centier, detských škôl alebo na súkromné detské oslavy.

Dôležite pre úspešnú detskú párty:

  • aktivity sú prispôsobené veku detí
  • naši animátori sú skúsení a zaškolení, ovládajú techniky maľovania na tvár, vytvárania balónových kreácií z tvarovacích balónov a poznajú tance na detskú party
  • aktivity majú logickú postupnosť a celý program vrcholí detskou diskotékou

Ponuka detských párty:

Basic party (trvanie 1 - 1,5 hod)

Narodeninová detská oslava, na ktorej si deti zatancujú na Mini Disco pesničky, zabavia sa rôznymi súťažami a hrami. Súčasťou párty je aj facepainting a balónové kreácie.

Standard party (trvanie 2 - 2,5 hod)

Narodeninová párty podľa zvolenej tématiky. Vyberte si niektorú z úspešne realizovaných párty: Walt Disney párty, Pirátska párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty a pod. Súčasťou tejto párty sú animátori v kostýmoch (podľa témy) a takisto maskot, ktorý dotvára celú atmosféru.

Deluxe party (trvanie 3 – 3,5 hod)

Súčasťou narodeninovej párty sú aj atrakcie (šmýkačky, hrady, detské autíčka). Narodeninová párty je podľa zvolenej tématiky (Walt Disney párty, Pirátska párty, Princeznovská párty, Harry Potter párty, Klaun párty. Deti sa vyšantia na atrakciách, animátori im pripravia pekne zábavné súťaže, prekvapia maskotom, a samozrejme nesmie chýbať Mini Disco.

Súčasťou každej detskej párty je jednoduché ozvučenie (reproduktor a mikrofón) v prípade Standard a Deluxe párty aj kostýmy pre animátorov. Podľa želania zabečíme pozvánky, catering, dekorácie, piňatu, nájdeme vhodné miesto na realizáciu vašej párty.

Pripravíme pre Vás párty podľa Vašich želaní. 


Divadelné predstavenia pre deti:

Predstavenie Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY.
Skvelá rozprávková show pre celú rodinu

Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet,len aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu.

Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.

Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej a inými rozprávkovými postavičkami.

Tarajko a Popletajka

Youtube kanál, videa z predstavení
Tu nájdete ukážky z predstavenia a iné videa Tárajka a Popletajky
Zobraziť videá

 

Programy na deň detí

Mikulášske programy pre deti

Živé soby – prenájom